Ver más galerías relacionadas
XIX Certame de Teatro Escolar e Afeccionado
Ver galería >
'Las Aceitunas' Colexio Nosa Señora dos Remedios
'Ganas de reñir' Colexio Nosa Señora dos Remedios
'El Pelícano' Asociación de Veciños A Barcarola
'A inesperada tese do amor' Grupo Gadaña Teatro
'Nuestras Ricitos' Colexio Curros Enríquez
'Palabras de víspera e outras pezas' Grupo de Teatro A. C. Alexandre Bóveda (senior)
'Repouso absoluto' Teatro do Solpor Santiago (senior)
'A Caída do Castelo' Teatro Rochaforte - Santiago (senior)
'Más allá de los cuentos' Grupo Talía del IES Salvador de Madariaga (xuvenil)
'Cronos' Asociación de Veciños Maianca - Grupo Azar Teatro - Mera (xuvenil)
'O de menos é o nome' Agrupación Teatral Mariñán de Betanzos (senior)
'Unha cousa pola outra' Grupo a Feira da Foca - CEIP Isaac Díaz Pardo (benjamin)
'O Príncipe dos desexos' Instituto Alfredo Brañas de Carballo (xuvenil)
'Unha de romanos' Instituto Alfredo Brañas de Carballo (xuvenil)
'La vuelta al mundo de Willy Fog' Grupo Centro de día de la Fundación ADCOR (senior)
'O médico a paus' Teatro do Muiño - Santiago (senior)
'Verdades a medias' Grupo Corifeo 2.0 Teatro (senior)
'Crime ou privilexio?' Grupo Lobishomes Teatro (senior)
'Un espíritu burlón' Grupo DameCuerdaQueTeatro (senior)
'Magia en las nubes' Colexio Ramón de la Sagra (benjamín)
'El país de las adivinanzas' Colexio Ramón de la Sagra (benjamín)
'Contos por teléfono' Grupo Corifeo 1.0 Teatro (senior)
'Os reloxos preguiceiros de néboa' Grupo Misterio - Colexio Andaina (infantil)
'Mimí segundo os nenos de andaina' Grupo Manuel María - Colexio Andaina (infantil)
'Ruinas' Grupo de Teatro Cántigas da Terra (senior)
'Xogando con gatos' Grupo Fantasía - Colexio Andaina (infantil)
'O achado do Castro' Grupo de Romanos - Colexio Andaina (cadete)
'O achado do castro' Grupo Os Acelerados do CIFP Someso (senior)
'Érase una vez' Colexio Eusebio da Guarda (infantil)
'Érase una llave que abría todas las puertas' - Colexio Eusebio da Guarda (infantil)
'El reino del derroche' Grupo de teatro la Guagua - Club de Campo de Ferrol (infantil)
XIX Certame de Teatro Escolar e Afeccionado
'Morte accidental dun anarquista' Raiola Escola - Colexio Compañía de María (cadete)
'Ligar es maravilloso - Monólogos' Grupo de Teatro Ateaco (senior)
'Os Arquivos da vida' Grupo de teatro Valacar da ONCE (senior)
'Los malos' Fogar de Santa Margarida (benjamín)
'Era, es y será' Fogar Santa Margarida (infantil)
'Anveturas e desventuras dunha espiña de toxo' Colexio Ramón de la Sagra (infantil)
'O achado do castro' Colexio Ramón de la Sagra (infantil)
'Historias para recordar' Colegio Raquel Camacho
'Pros y Contras' Teatrocómicos del Rafael Dieste
'Son 10 tacoñones por barba' Colexio Eusebio da Guarda (benjamín)
'De mayor quiero ser...' Colexio Franciscanos (infantil)
'Historia de Historias' Colexio Franciscanos (cadete)
¿Por qué te engaña tu marido? Grupo Fas que Fas - Fundación W.F.F. (cadete)
Grupo Telón de Aquiles do instituto Monte das Moas
Un dos grupos do colexio Cruz do Sar de Bergondo
Grupo infantil do colexio Cruz do Sar de Bergondo
Grupo de teatro colexio Ponte dos Brozos Arteixo
Grupo de teatro da asociación Tanxedoira
'La misteriosa historia...' Grupo Comedy2 - Asociación Melandraina (infantil)
'Los siete cabritillos' Colexio María Barbeiro (benjamín)
'Musical Grease' Colexio María Barbeito (infantil)
'Skape a las finas hierbas' del Colexio Novo Arteixo en categoría Infantil
'Os Cabaleiros da Táboa Rachada' Colexio Ponte dos Brozos (infantil)
‘Chispún y la Diablesa Traviesa’ Colegio Novo Arteixo (benjamín)
‘Don Juan Tenorio’ Grupo Eclipse de la Compañía Noite Bohemia (senior)
'O anel máxico', de Funicular (Breamo-Pontedeume)
'A Pousadeira', del grupo Arjé (categoría juvenil)
'Licor de Saúco' de Cardume Teatro (cat. sénior)
'Tres zorros y el del antifaz', de El Buen Pastor
'Suspéndese o ensaio xeral' de TeatroX.M.P.Parallé
‘Musical Grease’ Centro Liceo La Paz (juvenil)
‘Gusanín poeta y marigusana’ Liceo La Paz (benjamín)
‘Gusanín poeta y marigusana’ Liceo La Paz (benjamín)
‘La luna sabe a gominola’ Liceo La Paz (benjamín)
‘La luna sabe a gominola’ Liceo La Paz (benjamín)
‘Summum Ius Summa Iniura’ Instituto María Casares (cadete)
'Irene Mendiluce' Instituto María Casares (cadete)
Elenco de 'Mary Poppins', de Teatro Vagalume
Los benjamines de Casa Hamlet, con 'Peter Pan'.
El 'Mago de Oz', de Teatro Vagalume de Carballo.
Escuela de Teatro Casa Hamlet, con 'Píramo e Tisbe'.
Vagalume Teatro con 'Un conto ó revés' (infantil)
Vagalume Teatro con 'Trapiños' (benjamín)
Vagalume Teatro con 'Quen quere ser princesa' (cadete)
Feliz Lobonavidad - Colegio La Grande Obra de Atocha (benjamín)
Libertad entre rejas Grande Obra de Atocha (cadete)
Fundación Wenceslao Fernández Flórez (infantil)
Fundación Wenceslao Fernández Flórez (senior)
Fundación Wenceslao Fernández Flórez (cadete)